نایلون دسته رکابی

این نایلون ها که بیشتر در رنگ شیری تولید می شوند دارای کیفیت پایین تری نسبت به نایلون های دیگر بوده و معمولا در سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها و فروشگاه هایی که برای گذاشتن اجناس در داخل نایلون قصد هزینه کردن زیاد را ندارند مناسب می باشد.

همانطور که گفته شد نایلون دسته رکابی قیمت مناسب تری نسبت به نایلون های دیگر دارد.

معمولا روی این مدل نایلون ها طرح های عمومی چاپ می خورد که از معروف ترین آنها طرح لبخند است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.که اگر بخواهیم بهتر نامگذاری کنیم جنس اصلی این پلاستیک ها نایلکس می باشد نه نایلون . اما با توجه به بازار ما هم از کلمه نایلون دسته رکابی استفاده می کنیم.

نایلون دسته موزی

این مدل نایلون دارای جنس محکم تر و همانطور که از اسمش پیداست دارای دسته محکم تر از نایلون دسته موزی می باشد.

این نوع نایلون بسیار شکیل تر و محکم تر است که در فروشگاه های کشور کاربرد دارد.

این نایلون ها برای فروشگاه های پوشاک کاربرد فراوانی دارد.

قیمت این نایلون ها در مقایسه با نایلون دسته رکابی بالاتر بوده و به خاطر مواد اولیه بیشتر در مقایسه با نایلون مدل قبل تعداد کمتری در هر کیلوگرم را دارا می باشد.

جنس بهتر نایلون دسته موزی برای فروشگاه هایی که به مشتری احترام می گذارند مناسب تر است.

طرح های عمومی در این نوع پلاستیک نیز در بازار موجود می باشد اما اکثرا از طرح های اختصاصی برای چاپ نایلون دسته موزی استفاده می کنند تا تبلیغ مغازه و برند خود را نیز انجام دهند.

نایلون دسته تقویت

این مدل نایلون دارای جنس محکم تر و همانطور که از اسمش پیداست دارای دسته محکم تر از نایلون دسته موزی می باشد.

این نایلون شباهت زیادی به نایلون دسته موزی دارد.

فقط جنس این نایلون محکم تر می باشد و برای تبلیغات با ماندگاری بالا مناسب می باشد. نایلون دسته تقویت از نظر قیمت در کیلوگرم با دسته موزی برابر می باشد اما به خاطر جنس محکم تر و مواد اولیه بیشتر وزن بالاتری داشته و تعداد آن در هر کیلو پایین تر از دیگر نایلون هاست همین سبب می شود نایلون دسته تقویت گران تر از مدل های دیگر شود.

این مدل نایلون با جنس محکم و تحمل وزن بالاتر برای تبلیغ با ماندگاری بالا مناسب ترین گزینه می باشد.